« Úvod | Kdy už bude líp? »

Zase jeden

.... den blbec.
Dnešek byl zase jeden z těch dní kterej ráno začíná uplně nevině. Vstávali jsme (měl jsem tady u sebe Matěje na přespání) na budíka, prorože jsem musel do práce, přečetl jsem mu jednu kapitolu z Dětí z Bullerbynu na probuzení. Pak vstal, sedl si mi na klín a chtěl číst ještě kapitolu z Kuky se vrací. Začal jsem mu číst asi před týdnem a hodně mě baví, že ho to baví. :-) Bylo to příjemné. Nechal jsem tomu volnost a nehnal jsem to za každou cenu i když to nakonec dopadlo tak, že mě ve třičtvrtě na devět naháněli v práci kde jsem. Ale nelituju toho. :-) Chvíli jsme se ještě váleli a hráli oblíbenou hru na kocourka a tygra (i když s touhle hrou mám docela problém, protože jak se u toho operuje v posteli tak já většinou usnu :-) ) Pak ještě Matěj koknul na dva díly Futuramy a vyrazili jsme k Hance (to je jeho máma) a mastil jsem do práce.
Vlasně ta bída začala už včera. Měl jsem jednoho zákazníka pro kterého jsem dělal celou koupelnu, který se mnou ukončil spolupráci z důvodu, že podle něj příliš rozvíjím přátelské vztahy s jeho manželkou. No a tenhle člověk mi včera psal, že má na zdi obrovskej flek a vypadá to, že někde teče voda okolo podomítkové baterie. Takže musím jet na opravu někam kam mám zakázáno se jenom přiblížit a vím, že to nebude ani trochu příjemné.
Mám přesměrované maily na telefon a začali mi chodit maily od jednoho člověka který má odvádět na stavbě práci, kterou nedělá, všechno mu trvá 5x déle než bych potřeboval, výsledek se mi nelíbí a ještě po něm musím všechno kontrolovat. Tak mi začal posílat emaily které jsou urážlivé a místy i sprosté a to prosím z důvodu, že jsem sehnal materiál který on nabízel sehnal o 30% levnější. Nechápu některé lidi, že nemají ani trochu soudnosti a nenechají si svoji nasranost pro sebe a rozesílají takové nesmysly, které jim k ničemu nepomůžou akorát lidi kolem popudí proti sobě. Nejdřív jsem mu chtěl něco odpovědět, ale pak jsem to nechal být, protože by to nemělo smysl. Je to jeden z těch co ví všechno nejlíp a všichni ostatní jsou blbci.
Když jsem to "rozdejchal" (a že to chvíli trvalo) tak už to pak bylo docela v pohodě. Ale furt jsem přemýšlel jestli mám tohle zapotřebí a proč se to děje. Ale kdyby se nic nedělo tak byla nuda. :-)
Večer jsem ještě asi po dvou letech nandaval do auta poslední řadu sedaček, protože v sobotu jedeme na mistrák do Kutné hory a tím že nás jede jen šest (mám v autě sedm sedaček) tak jsem slíbil že vezmu auto.
No a pak už jen hupky dupky domů a tradiční počtení mailů, udělání výkazů, stavební deník a pak nějakej juk na web a spát. Pokud budou nějaké fotky ze soboty tak je sem hodím. I když nevím jestli bude mít kdo fotit. :-)

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se