« Úvod | Mobilní telefony »

Kdy už bude líp?


Pořád si stěžuju. Ale je to jen o tom, že si pořád nevážím toho jak dobře se mám. Začíná to každé ráno, když se probudím a nic mně nebolí. Nádherný pocit.
Pak to bloumání po bytě. No paráda. Mám střechu nad hlavou. Skvělé. Pak koupelna - to nebudu rozmazávat - a když se mi podaří tam neusnout a povede se mi to tak můžu spláchnout. Dokonalé. Nemusím nikam běžet s kbelíkem pro vodu a doufat, že se mi to podaří spláchnout na první pokus a nebudu muset cestu s kbelíkem absolvovat několikrát. A sprcha, tu snad vymyslel Bůh. To je prostě nádhera.
Další cesta do kuchyně. Takové parádní věci pohromadě. Lednička to je další zázrak. Vyndám jogurt a (pokud není plesnivý jako dneska ráno - to mně teda naštaval - měl trvanlivost do 23.8.) báječnou glazovanou misku, žádnej bambusovej list. A když ho zamíchám s musli a pochutnávám si na snídani přetékám blahem.
Poblím věci do práce a pokud se mi podaří napoprvé pobalit všechno co potřebuju sebou vyjdu na chodbu a můžu se svézt výtahem ty tři patra do přízemí. Což mi přináší velkou slast, pokud přide jeden z těch dní kdy se probudím bolí mně "celej člověk".
Auto je kapitola sama pro sebe. Jezdí to, topí to, chladí to (když stáhnu okna), troubí to. Prostě super.
No a v práci. Pch. Těch věcí, které mi pomáhají udělat všechny ty rozličné činnosti. Už jenom obyčejný šroubovák. To je báječný vynález. Nedávno mi přestala fungovat vrtačka. Tak jsem ji tak dlouho rozebíral, až se mi podařilo přijít na problém a když jsem ji složil tak zase fungovala. Zázrak. A stačily k tomu jen dva šroubováky a zkoušečka.
Cestou z práce zase ten zázračný automobil. Dovezl mě přesně tam kam jsem chtěl. To prostě nemá chybu.
Teď ale nastává dilema. Co s volným odpolednem. Squash má prázdniny, volejbal je až zítra. Tak gautching, brusle nebo kolo. Nakonec se to vyřešilo samo a strvil jsem hodinu pracovním telefonátem. Po Skypu. Báječné.

Jen si nakonec říkám jestli bych nebyl šťastnější bez budíku, lednice, tekoucí vody z díry ve zdi, jogurtu a musli, auta a jiných podobných vymožeností. On ten banánový list místo talíře, místo lžíce ruka má jisté kouzlo.
Tak nějak postrádám smysl téhle honičky. Připomíná mi to psa, který se snaží kousnout do vlastního ocasu.

Ale když to neberu moc do hloubky tak jsem šťastnej. Díky


TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se