« Úvod | Básničky »

Mobilní telefony

!!!PŘEJMENOVAT!!!
V pátek jsem byl v hospodě na jedno s klukama z volejbalu a domluvili jsme se, že na neděli na beach jsme dva a že zkusím sehnat ještě další dva lidi. Kromě toho, že jsme se snažili přemluvit několik lidí, aby jsme vyrazili na turnaj do Kostelní Lhoty. Do půl jedné do rána. Nakonec jsem byl docela rád, že jsme to na sobotu nedali dohromady, protože těch piv bylo nakonec o něco víc. :-)

Nejdřív jsem skoro celou sobotu naháněl Martina jestli to platí a jestli má někoho dlašího - asi deset telefonátů a dvě esemesky a celý den nic. Až v půl šesté, telefon že má oba dva telefony doma na stole a nenosí je sebou (proč to teda vydává za mobilní telefon?). zpráva byla, že o nikom dalším neví a tak jsem začal obvolávat. To šlo docela dobře, takže do pul desty jsem dal dohromady, že budeme čtyři.

Tak jsem se těšil, že si v pohodě zahrajeme.

Až do neděle do 9h kdy mi přišla od M. zpráva, že nemůže. A pak to přišlo. Telefonoval jsem asi 10ti lidem a z nich mi telefon vzal jeden s tím že nemůže. Celé dopoledne jsem poslouchal tu-tů, tu-tů, tu-tů. A výsledek bylo placaté a rudé ucho a ještě dlouhou dobu mi v hlavě houká sova.

No jak to nakonec dopadlo je asi jedno. Jen mi fakt hlava nebere, proč lidi o víkendu telefony nezvedají? Že by začínali být otrávení z neustálého bytí po ruce a o víkendu telefony odkádájí aby si odpočinuli? Asi jsem divnej, ale přišlo by mi normální když s někým nechci mluvit tak mu řeknu ať mi o víkendu nevolá, nebo si udělám v telefonu nastavení, že pracovní telefony o víkendu neberu.
Pak bych doporučoval přejmenovat mobil na popámobil jinak pevná.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se