« Úvod | Děti »

Životní změny

..... a kotrmelce. :-)
Některé věci v životě se mění tak rychle, že si ani nestihnete z té změny sednout na zadek protože přijde další změna a ta vás rovnou povalí. Občas takový den přijde a jelikož se nic nedá vrátit nezbývá než zatnout zuby a pokusit se ze změn (které nebyly ani jedna příjemná) vytěžit pokud možno to nejlepší a poučit se pro příště.

Já jeden takový dneska zažil. Asi se nebudu rozepisovat dopodrobna, protože každá mince má dvě strany a každý vztah (minimálně) dva úhly pohledu. A nerad bych někomu ublížil. Tak jen obecně.
Poznal jsem člověka, který mi byl blízký tím jak přemýšlel jak žil a jak se choval ke svému okolí. Bral jsem ho jako známého, později snad i jako kamaráda i když jsme si nikdy netykali a potkávali jsme se pouze pracovně. Jenže nejbližší okolí toho člověka mělo pocit, že to takhle mezi lidma různého pohlaví není možné a podniklo kroky pro totální separaci mně. Mně nezbývá než to respektovat, protože to okolí je pro ni každopádně důležitější než já. Jen je smutné, že raději podezíráme než důvěřujeme a pak přicházíme o to o co máme největší strach.

Ale abych nebyl depresivní, tak přidám něco veselejšího. Dneska jsme jeli s Matějem do sousední vesnice chytat ryby na rybník, který je pro dětské rybáře. Bylo tam asi osm dětí a já. Všichni jsme lovili o stošest, pak děcka jeli narvat švestky a když jim nechutnali tka je po sobě házeli. Trefili mně jen třikrát. :-) Nachytali spoustu potěru do síťky, malé žabky a na závěr dne i dva 30 cm velké kapříky.
Bylo to fajn vrátit se do dětství a válet se na trávě u vody a mezi chytáním ryb chytat lelky. Bylo to boží. :-))
Taky jsem ode dneška členem TJ Bohemia Poděbrady oddíl volejbalu a začínám zase po 5ti letech hrát šestkovej volejbal. Tady je rozpis tak pokud jste někdo z okolí doražte fandit nebo jen kouknout.

Snad to není zase moc velká depka. Pokud jo tak se omlouvám. Zkusím někde vyhrabat optimismus a protknout jím pár příštích článků.

Hodně radosti a síly na překonávání překážek.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se